Twoo – czym jest, recenzja, opinie o portalu

Większość użytkowników portali randkowych próbuje znaleźć na nich swoją drugą połówkę. Niektórzy logują się w serwisach w poszukiwaniu flirtu czy jednorazowego romansu. Ale są też tacy, którzy chcieliby po prostu z kimś porozmawiać o interesujących obie strony tematach, znaleźć bratnią duszę, pograć, powymieniać się doświadczeniami. To właśnie dla tych ostatnich stworzony został portal Twoo. To międzynarodowy serwis i w dodatku jeden z największych na świecie. Ilość randkowiczów online wzrasta z każdym dniem. Najlepszym dowodem na popularność Twoo jest fakt, że został on przetłumaczony już na 40 języków. 

Jeśli i ty chcesz spróbować odnaleźć się w tej ogromnej i wesołej społeczności, jaką tworzą użytkownicy Twoo, załóż konto i spróbuj swoich sił na stronie. Wielkim plusem jest fakt, że serwis stworzył również aplikację mobilną. Dostępna jest ona zarówno na telefony z systemem Android, jak i IOS. Dzięki niej możesz być zawsze online. Rozmawiaj z innymi bez względu na tu, gdzie jesteś i co robisz, zawsze wtedy, gdy masz na to ochotę. 

Rejestracja na Twoo

Założenie konta na Twoo jest niesamowicie szybkie i proste. Jedyną informacją, która musisz podać  na początku jest twój adres email. To właśnie na jego podstawie przejdziesz weryfikację i dopiero potem będziesz mógł wrócić ponownie na stronę i cieszyć się wszystkimi funkcjonalnościami, jakie oferuje serwis. Pamiętaj, aby uważać na wszelkie próby oszustw. Nie zgadzaj się na udostępnienie listy znajomych z takich serwisów społecznościowych, jak Facebook czy Instagram. Mogą to być zwyczajne oszustwa na tle finansowym. 

Oprócz adresu email musisz podać kilka podstawowych informacji o sobie. Wśród nich znajdują się miejsce zamieszkania i kilka danych odnośnie wieku i preferencji. Musisz wypełnić te pola, bo tylko w taki sposób później będziesz mógł je sam zobaczyć u innych użytkowników. Strona poprosi Cię następnie o udostępnienie jej twojego adresu email. Jeśli się zgodzisz, administratorzy serwisu będą mieli dostęp do listy twoich kontaktów. Jeśli nie chcesz dzielić się z Twoo tą informacją, możesz kliknąć przycisk «pominąć» na dole po prawej.

Kolejna próba dostania się do twoich kontaktów będzie mieć miejsce w następnym kroku. Serwis zaproponuje Ci sprawdzenie, czy masz już jakichś znajomych, którzy również korzystają z Twoo. Jeśli naciśniesz przycisk «sprawdź teraz», informacja ta zostanie sprawdzona Jeśli jednak w dalszym ciągu chcesz pozostać anonimowy, wybierz ponownie opcję «pomiń».

Co dalej?

Zanim jednak zaczniesz randkować, pamiętaj o tym, aby dokładnie i maksymalnie wypełnić swój profil. Pomyśl tylko, przecież sam również zwracasz uwagę na to, co kto o sobie pisze, jak wygląda, skąd jest i jakie ma zainteresowania. Inni również będą chcieli dowiedzieć się czegoś o tobie. Aby im to ułatwić i zwiększyć prawdopodobieństwo kontaktu napisz o sobie tyle, ile uważasz za konieczne. Warto uwzględnić takie informacje, jak to, czym zajmujesz się na codzień oraz co lubisz robić w wolnym czasie. Opisz też siebie, bo przecież sam zdajesz sobie sprawę z tego, że wygląd gra istotną rolę. 

Kiedy już wypełnisz wszystkie informacje odnośnie swoich danych, warto pomyśleć o dodaniu zdjęcia profilowego. To na jego podstawie będziesz oceniany przez innych użytkowników. Pamiętaj, że musisz dodać zdjęcie siebie. Zwierzęta, znane postaci i inne fotografie nie będą akceptowane. Nie oszukuj innych, pokaż, jak na prawdę wyglądasz. Jeśli masz zamiar spotkać się kiedyś w realnym życiu z potencjalnymi partnerami, przecież i tak zobaczą Cię na żywo. 

Jeśli masz taką ochotę, możesz połączyć profil w serwisie z kontem na Facebook i Instagram. Dzięki temu nie będziesz musiał dodawać zdjęć na Twoo oddzielnie. Inni randkowicze będą mieli możliwość zobaczenia zdjęć z serwisów społecznościowych, które podpiąłeś pod swój profil na Twoo. Jeśli nie posiadasz żadnych aktualnych zdjęć, możesz je wykonać natychmiast przy użyciu kamerki internetowej. Możesz pominąć ten etap i zostawić go na później, jednak pamiętaj, że większość osób, które odwiedzają twój profil, ocenia cię w pierwszej kolejności po wyglądzie. 

Funkcjonalności Twoo

Największą zaletą, jaką oferuje portal Twoo jest to, że możesz tam zawrzeć wiele pasjonujących znajomości i poznać osoby, które myślą i żyją podobnie jak ty. Międzynarodowe grono randkowiczów sprawi, że możesz rozmawiać z ludźmi z całego świata. Być może w zwykłym życiu nawet nie miałbyś możliwości ich poznania. Niektórzy użytkownicy Twoo szukają partnera do związku. Inni skupiają się na poznawaniu ciekawych osobowości, jeszcze inni chcą po prostu porozmawiać z kimś na wybrane tematy. Duża różnorodność sprawia, że każdy znajdzie tam to, czego szuka. Możesz prowadzić konwersację na czasie lub wysłać do konkretnego użytkownika wiadomość prywatną. 

Czy warto wykupić konto Premium?

Rejestracja i korzystanie z Twoo jest darmowe. Jednak należy pamietać, że w przypadku bezpłatnego konta ma się dostęp jedynie do części oferowanych funkcji. Niestety wersja bezpłatna jest dosyć okrojona. Możesz w niej prowadzić tylko 3 rozmowy dziennie, co może być utrudnieniem w prowadzeniu rozmów z nowo znalezionymi użytkownikami. Jeśli jednak na prawdę chcesz wykorzystać możliwości Twoo na maksa, wykup abonament Premium. Jego cena nie jest najniższa, gdyż wynosi 43 zł miesięcznie. Jednak ilość funkcji i przede wszystkim liczba zarejestrowanych randkowiczów kompensuje tę nieco wyższą niż na innych serwisach opłatę.

Jeśli chcesz zaoszczędzić, możesz wybrać pakiet na dłuższy okres. W przypadku 3 miesięcy zapłacisz 109,99 zł, za to za konto na pół roku trzeba będzie oddać 179,99 zł. Sam widzisz, że im dłuższy pakiet, tym niższa jego cena. Musisz mieć na uwadze, że abonament premium przedłuża się automatycznie. Jeśli więc nie wypowiesz umowy w określonym przez regulamin terminie, środki  na opłacenie nowego okresu premium same zostaną pobrane z Twojej karty. 

Plusów konta Premium jest jednak wiele. Po pierwsze, możesz rozmawiać z tyloma osobami, z iloma masz ochotę, w dodatku bez żadnych limitów. Możliwość prowadzenia nieograniczonych konwersacji zdecydowanie sprzyja poznawaniu nowych osób. Wykupując dodatkowe kredyty możesz wziąć udział w grach online. Pozycjonują one twoje konto na bardziej widocznym da innych miejscu na stronie. 

Zalety i Wady Twoo

Największym plusem Twoo jest ilość zarejestrowanych użytkowników. Im więcej randkowiczów online, tym większa szansa na znalezienie odpowiadającego partnera do rozmów i być może nawet drugiej połówki. Możliwość czatowania pozwala na szybsze i bardziej mobilne rozmowy. Sam fakt, że serwis został przetłumaczony na polski na pewno świadczy o jego popularności wśród rodaków. 

Wadą może być wysoka cena abonamentu Premium. Podobnie jak abonament, gry online będą płatne dodatkowo. Prośby portalu o udostępnienie listy kontaktów z poczty i portali społecznościowych i innych prywatnych informacji sprawia, że polityka serwisu wydaje się być nachalna. W dodatku możesz się spodziewać wielu znajomości spam na skrzynce adresu, który podałeś przy weryfikacji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *