Przeznaczeni – czym jest, recenzja i opinie o portalu

Chcesz znaleźć miłość swojego życia, ale wszystkie dotychczasowe sposoby, których próbowałeś zawiodły? Spróbuj skorzystać z portali randkowych. To świetna opcja poznać wiele nowych osób i zawrzeć pasjonujące znajomości, których nie udaje się znaleźć w realnym życiu. Kiedyś spotkania w barze, parku, na dyskotece lub nawet w komunikacji miejskiej były codziennością. Dziś jednak rzadko zdarza się, aby ktokolwiek zagadał bezpośrednio na ulicy. W związku z tym wiele par poznało się właśnie w internecie. Wraz z rosnącą ilością użytkowników, korzystających z serwisów rośnie także sama liczba tych drugich. Coraz to nowe portale pojawiają się w internecie, a nowi randkowicze rejestrują się na nich każdego dnia. 

Przeznaczeni to portal randkowy, stworzony dla osób, które chcą spotkać nie tylko ciekawego rozmówcę, ale także osobę, z którą w przyszłości będzie można podążać przez życie. Serwis ten, dzięki swoim funkcjom pomaga znaleźć osoby, w pełni odpowiadające twoim oczekiwaniom. Dzięki określonym kryteriom możesz znaleźć użytkowników o podobnych zainteresowaniach, stylu życia. Ukazanie lokalizacji gwarantuje, że spotkasz wiele osób z twojego miasta lub okolicy. Ułatwia to znacznie spotkania na żywo, których możesz spróbować praktycznie w dowolnym momencie, jeśli tylko zarówno ty jak i twój partner macie na to ochotę. Przeznaczeni to jeden z najbardziej znanych portali randkowych w internecie. Spróbuj sam, sprawdź, jak działa i przekonaj się, że miłość czeka na Ciebie nawet tam, gdzie się jej nie spodziewasz.

Kto powinien założyć konto na Przeznaczeni?

Portal ten określa się jako miejsce dla osób z wartościami. Większość jego użytkowników to chrześcijanie, którzy kultywują tradycje religijne i rodzinne. To jeden z niewielu portali katolickich, na których znaleźć można osoby wierzące, które w podobny sposób do ciebie idą przez świat. Jeśli i ty uważasz, że wiara gra dużą rolę nie tylko w poszukiwaniu miłości, ale i w budowaniu rodziny i ciepła domowego, a także chcesz znaleźć osoby o podobnych do swoich wartościach, spróbuj to zrobić właśnie na Przeznaczeni. 


Wiele osób, które zdecydowały się założyć konto, zrobiło to z tego względu, że próby randkowania w innych popularnych serwisach okazały się bezowocne. W innych miejscach zdarzają się nisko moralne propozycje od innych użytkowników, których cele życiowe nijak mają się do tych, posiadanych przez osoby wierzące. Logując się na Przeznaczeni, możesz mieć pewność, że znajdziesz tam osoby, które chcą zbudować trwały i poważny związek. Nie musi to być jednak jedyna przyczyna rejestracji na portalu. Wiele osób chce po prostu znaleźć rozmówców o podobnych poglądach. Znalezienie przyjaciół o takich samych wartościach jest także dobrym powodem do wizyty w serwisie. Obecnie strona ta liczby około 600 tysięcy użytkowników. Z pewnością znajdziesz wśród nich kogoś, kto odpowie twoim oczekiwaniom. 

Założenie konta na Przeznaczeni

Aby zarejestrować się na portalu wystarczy przeznaczyć na to jedynie kilka minut. Dobrą wiadomością dla nowych użytkowników jest fakt, że można to zrobić całkowicie za darmo. Wystarczy wypełnić formularz, dostępny na stronie głównej. Istnieje także możliwość zalogowania się przy pomocy Facebook. Jeśli jednak martwisz się, że twoje kontakty zostaną wykorzystane w niewłaściwy sposób i chcesz pozostać w pełni anonimowym użytkownikiem Przeznaczeni, wykorzystaj pierwszą opcję logowania. Będziesz musiał w niej podać swój adres email, przy pomocy którego zweryfikowane zostanie twoje konto. 

Logowanie na Przeznaczeni

Logowanie na Przeznaczeni jest bezpłatne, jednak, aby zacząć zawierać nowe znajomości, trzeba będzie wykupić konto Premium. Bezpłatna opcja konta pozwala jedynie na przeglądanie profili innych. Nie możesz nawet posortować ich według miejsca zamieszkania. Brak możliwości prowadzenia rozmowy również jest przeszkodą, więc praktycznie niemożliwe jest zawarcie jakiejkolwiek nowej znajomości używając jedynie konta darmowego. 

Masz do wyboru dwie płatne opcje konta. Pierwszą z nich jest konto Premium. Pozwala ono czatować z innymi użytkownikami, czyli wysyłać i odbierać wiadomości. Możesz także zobaczyć, kto odwiedził twój profil. Jeśli jedna z tych osób wpadła Ci w oko i uważasz, że warto byłoby podjąć dialog, nie czekaj, zrób to pierwszy. Możesz sam wysłać wiadomość i rozpocząć pasjonującą rozmowę. W przypadku konta Premium można komentować zdjęcia innych oraz pozostawić wpis w ich Księdze Gości. Do wyboru masz dwa rodzaje pakietu. 99 zł trzeba będzie zapłacić za dostęp do konta na rok. Możesz także opłacić bezlimitowy dostęp, który kosztuje jedynie 149 zł. Nie będziesz musiał się martwić o to, że twoje konto nagle wygaśnie.

Drugą opcją płatnego konta jest Premium VIP. Najważniejszą zaletą tego pakietu jest fakt, że jego posiadacze mogą czatować ze wszystkimi, nawet z tymi, którzy nie wykupili konta Premium. Opcja ta nie jest dostępna w przypadku zwykłego konta Premium. Dzięki temu ilość potencjalnych partnerów automatycznie rośnie. Możesz także sprawić, że inni użytkownicy nie zobaczę, że odwiedzałeś ich profil. Pakiet Premium VIP kosztuje 124 zł na cały rok. Podobnie jak pakiet premium, masz możliwość dożywotniego wykupienia dostępu do opcji VIP. Będzie Cię to kosztowało zaledwie 169 zł. 

Wady i zalety serwisu Przeznaczeni

Portal ten posiada wiele zalet. Jedną z nich jest fakt, że łączy osoby o podobnych wartościach, które ciężko znaleźć w innych serwisach internetowych. Dowodem na to są statystyki, które wskazują, że już wiele par poznało się dzięki Przeznaczeni. Historie takich znajomości można przeczytać na samej stronie. Większość użytkowników portali społecznych szuka poważnego związku i prawdziwej miłości, jednak na ogólnych serwisach znajduje się wiele osób, które mają jedynie ochotę na flirt, szybki seks lub przelotną znajomość. Będąc członkiem Przeznaczeni masz pewność, że poznasz osoby o takim samym spojrzeniu na świat, jak twoje. Nie musisz martwić się o to, że będziesz nękany przez nachalnych randkowiczów o odmiennych wartościach od twoich. 

Dużym plusem portali jest posiadanie aplikacji mobilnej. Korzystając z niej możesz być zawsze online, nie ważne gdzie jesteś i co robisz. Sprawne odpowiadanie na wiadomości to klucz do trwałej relacji z innymi ludźmi. Nawet, gdy jesteś w pracy, na urlopie, w sklepie masz dostęp do swojego konta na Przeznaczeni.

Jedną z wad portalu są małe możliwości, dostępne na darmowym koncie. Można przy jego pomocy jedynie przeglądać profile innych osób bez możliwości prowadzenia konwersacji. Niektórzy uważają, że wykupienie abonamentu jest kosztowne. Jednak biorąc pod uwagę fakt, że masz opcję dożywotniego korzystania ze wszystkich funkcjonalności serwisu za jedyne 169 zł możesz policzyć, że wcale nie są to aż tak duże wydatki. Poznawaj nowe osoby, prowadź z nimi rozmowy, a jeśli przypadniecie sobie do gustu, możecie spotkać się. Wprawdziwym życiu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *