MyDwoje – czym jest i opinie o portalu, logowanie

Osoby szukające swojej drugiej połówki online nie zawsze mają łatwo. Można znaleźć wiele aplikacji mobilnych i portali randkowych, które różnią się wieloma czynnikami. Wśród nich znaleźć możemy, na przykład, miejsca, w których użytkownicy poszukują partnera na jednorazowy seks lub flirt online. Inne portale skupiają się na czatowaniu, a ty często nawet nie wiesz, kto znajduje się po drugiej stronie. MyDwoje różni się od większości z nich. Administratorzy mianują go portalem dla wymagających, ale co to oznacza w praktyce? Po pierwsze, na MyDwoje rejestrują się osoby, które chcą znaleźć partnera do poważnego związku. Zakładając tam konto możesz mieć pewność, że spotkasz prawdziwe osoby z realnymi zdjęciami i poważnymi intencjami. To zdecydowanie nie miejsce dla niezobowiązujących spotkań i przypadkowych romansów.

Rejestracja na MyDwoje

Rejestracja na portalu jest szybka i prosta. Możesz na nim założyć konto całkowicie za darmo. Aby to zrobić, wystarczy podać wymagane przez portal dane. Można także połączyć konto z Facebookiem, wtedy będzie jeszcze szybciej. Aby zarejestrować się zwykłym sposobem musisz podać kilka informacji o sobie, takich jak adres email, hasło do konta, a także płeć i datę urodzenia. Aby w pełni korzystać z możliwości portalu należy wypełnić dokładnie cały profil. Im więcej o sobie napiszesz tym większe masz szanse, że inni użytkownicy zainteresują się Twoim profilem i nawiążą z Tobą kontakt.


Rejestracja, podobnie jak korzystanie z MyDwoje jest darmowe. Jednak musisz liczyć się z tym, że niektórego funkcje, pozwalające na komfortowe używanie tego portalu randkowego dostępne są jedynie po wykupieniu abonamentu Premium. Zanim zdecydujesz się na dodatkowe opłaty, dowiedz się na początku, które z funkcji będą dostępne w darmowej wersji profilu.

I tak, będzie to, na przykład, Twoja własna wizytówka ze zdjęciami. Inni randkowicze będą mogli zobaczyć, jak wyglądasz. Dodaj zdjęcia, które najlepiej prezentują Ciebie i Twoją osobowość. Po rejestracji wypełnić należy test osobowości, który pomaga następnie dobrać odpowiednich partnerów dla każdego użytkownika. Posiadając bezpłatne konto możesz zobaczyć wyniki swojego testu. Możesz także sprawdzić, którzy użytkownicy są dla Ciebie rekomendowani oraz wchodząc na profil dowolnie wybranej osoby dowiedzieć się, na ile pasujecie do siebie nawzajem. Istnieje także możliwość sprawdzenia, na ile randkowicz pasuje do nas nie tylko pod względem charakteru, ale także określić wspólne zainteresowania i tryb życia.

Możesz przeglądać konta użytkowników i oceniać, czy są w Twoim stylu i czy chciałbyś nawiązać kontakt. Ci, którzy Ci się spodobają, nie muszą zniknąć bezpowrotnie. MyDwoje daje możliwość każdemu dodać wybrane profile do ulubionych. Nawet bez posiadania konta Premium. Co prawda czatowanie z innymi dostępne jest tylko po wykupieniu abonamentu, jednak stworzono jedną ciekawą dogodność. Użytkownicy bezpłatnych kont mogą wybrać jednego randkowicza, wysłać do niego wiadomość na bazie jednego z gotowych szablonów. Jeśli użytkownik odpowie wzajemnością, macie 3 miesiące bezpłatnych rozmów. 

MyDwoje w abonamencie Premium

Jeśli myślisz poważnie o randkowaniu i znalezieniu swojej drugiej połówki przy pomocy portalu randkowego MyDwoje, powinieneś zastanowić się nad wykupieniem taryfy Premium. Daje ona nieograniczone możliwości, które gwarantują, że porozmawiasz z wieloma ciekawymi ludźmi, którzy odpowiadają Twoim oczekiwaniom. Dzięki temu masz większe szanse nie tylko na rozmowy, ale także bliższe poznanie się nawzajem i, oczywiście, spotkania na żywo. 

Jakie są korzyści płatnego abonamentu? Pozwoli on na przeglądanie całej galerii zdjęć wybranego użytkownika, co nie jest dostępne przy bezpłatnym profilu. Najważniejszym plusem, jaki gwarantuje abonament jest możliwość nieograniczonego czatowania z innymi użytkownikami. Rozmowa to podstawa znajomości i bez niej będzie ciężko nawiązać z kimkolwiek bliższy kontakt. Użytkownicy Premium mogą rozmawiać z innymi poprzez Czas, pocztę oraz funkcję «Flirt».

Nie chcesz pokazywać wszystkim swoich zdjęć. Możesz wybrać randkowiczów, dla których przeglądanie Twoich będzie dostępne. Inni nie będą mieć możliwości ich zobaczenia. Wpadł Ci w oko nowy użytkownik lub taki, który posiada tylko bezpłatne konto? Nic straconego. Jako użytkownik premium możesz zaprosić nawet osoby z bezpłatnym kontem. Jeśli nie podoba Ci się rozmowa z konkretnymi randkowiczami i nie chcesz mieć z nimi więcej kontaktu, możesz ich zablokować i zapomnieć o problemie. Użytkownicy Premium mogą sortować rekomendacje par na podstawie wybranych przez siebie kryteriów lub zdjeć.

Cena abonamentu

Abonament Premium dostępny jest w kilku wersjach. Każda z nich różni się ceną i dostępnymi funkcjami. Oto najpopularniejsze z nich:

 • Taryfa START 60 zł /miesiąc
 • Taryfa START VIP z ramką plus konsultacja telefoniczna 85 zł/miesiąc
 • Taryfa ZŁOTY VIP z ramką plus konsultacja telefoniczna 139/ 3 miesiące
 • Dodatki Klubu MyDwoje 180 zł/ 6 miesięcy
 • Dodatki Klubu MyDwoje 240 zł/ 12 miesięcy

Ci, którzy wykupili już kiedyś abonament uważani są za stałych klientów i mają szansę otrzymać specjalne bonusy. Więcej informacji na ten temat można znaleźć w zakładce Płatności na profilu. 

Twój profil

Po założeniu konta na MyDwoje.pl każdy użytkownik powinien przejść test osobowości. To właśnie na jego podstawie dobierani będą potencjalni użytkownicy. Należy, między innymi, dokończyć zaproponowane zdania oraz podać kilka informacji o sobie. Wśród z nich znajduje się twój aktualny stan cywilny, zainteresowania, czym się zajmujesz, jak wyglądasz i inne. Powiedz o swoim podejściu do związku, czego oczekujesz od drugiej osoby i czego nie akceptujesz we wzajemnych relacjach. Oprócz tego masz do wypełnienia wizytówkę, którą będą widzieć inni użytkownicy. Podaj tam to, o czym powinni dowiedzieć się w pierwszej kolejności. Każdy randkowicz może dodać do swojego profilu 5 zdjęć. Im więcej dodasz zdjęć, tym więcej potencjalnych partnerów dobierze Ci system. 

Jak znaleźć partnera? Wyszukiwarka

Spoglądając na konta innych użytkowników widzisz, w ilu procentach pasują do Ciebie. Zostają oni wybierani na podstawie określonych kryteriów. Oprócz listy osób, które pasują do Ciebie najlepiej, udostępniany jest także dodatkowy spis randkowiczów, którzy tylko częściowo wpasowują się w twoje kryteria. Dzięki temu masz większą możliwość wyboru. Możesz szukać osób na podstawie ich wieku, preferencji, wyglądu, posiadania dzieci i kilku innych. 

Dodatkowe plusy MyDwoje

Portal prowadzi poradnik, w którym umieszczane są artykuły dotyczące miłości, randkowania online, związków i wszystkiego innego, co może zainteresować użytkowników serwisów randkowych. Można tam również znaleźć informacje odnośnie imprez i spotkań dla singli, organizowanych przez partnerów portalu. Możesz dowiedzieć się o nich czegoś więcej i samemu zadecydować, czy chcesz wziąć w nich udział. 

Zalety serwisu MyDwoje

 • Portal dla osób, które szukają poważnego związku
 • Profesjonalny test osobowości, który dobiera najlepszych partnerów
 • Moderatorzy portalu dbają o bezpieczeństwo i wysoką jakość oferowanych usług. Możesz mieć pewność, że użytkownicy, podobnie jak ich profile i zdjęcia są weryfikowane. 
 • Pomoc techniczna, dostępna od poniedziałku do piątku w godzinach 11 – 22
 • Ochrona danych i anonimowość informacji o użytkownikach

Wady serwisu MyDwoje

 • Dosyć wysoka opłata za abonament Premium
 • Niektóre z nazw opcji serwisu nie są przejrzyste
 • Funkcje portalu są źle uporządkowane, co czasem sprawia trudności w użytkowaniu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *