Edarling – opinie, czym jest, jak korzystać?

Edarling przestawiać nikomu nie trzeba. To jeden z największych, najpopularniejszych i najbardziej rozpoznawanych serwisów randkowych w polskim internecie. Strona ta jest znana praktycznie wszystkim użytkownikom. Najwięcej wiedzą o Edarling Ci, którzy szukają poważnego i długotrwałego związku. To właśnie do tego typu relacji został on stworzony. Nie martw się jednak, jeśli chciałbyś znaleźć przyjaciela, dobrych znajomych lub po prostu poflirtować. Ilość użytkowników na tym portalu jest tak duża, że napewno znajdzie się ktoś, kto odpowie Twoim oczekiwaniom. Wystarczy uruchomić wyszukiwarkę i znaleźć kogoś podobnego do siebie. 

Platforma Edarling posiada opracowany przez specjalistów system doboru partnerów. Skupia się on głównie na wspólnych zainteresowaniach, oczekiwaniach i podobnym charakterze. Podajesz swoje preferencje odnośnie związku, drugiej osoby oraz rodzaju relacji. Oprócz tego musisz określić takie dane, jak wiek, miejsce zamieszkania, wygląd fizyczny i inne ważne dla ciebie elementy. Na podstawie podanych informacji system dobiera idealnych potencjalnych partnerów. Sam decydujesz, które kryteria mają być wzięte pod uwagę, a które nie. Dzięki temu udaje się znaleźć najlepiej dobrane pary, które mają podobne zainteresowania oraz sposób patrzenia na życie. To właśnie dlatego Edarling jest tak popularny, a tysiące użytkowników znalazło już tam swoją drugą połówkę. 

Rejestracja na Edarling

Podobnie jak na innych tego typu portalach, rejestracja na Edarling jest nie tylko darmowa, ale i bardzo prosta. Wystarczy, że podasz kilka podstawowych danych o sobie, zajmie Ci to zaledwie kilka minut. Po podaniu adresu email otrzymasz link aktywacyjny. Klikając w niego zostajesz przekierowany automatycznie na swoją stronę profilową i w tym momencie możesz już rozpocząć korzystanie z serwisu. 

Aby twoje konto było bardziej wiarygodne i przyciągnęło więcej randkowiczów, chętnych rozpocząć z tobą znajomość musisz je wypełnić. Podaj jak najwięcej informacji. Im więcej o sobie opowiesz, tym większe prawdopodobieństwo, że wpadniesz komuś w oko i zdecyduje się do ciebie zagadać. Jeśli nie chcesz czekać, zrób to sam. Za pomocą wyszukiwarki znajdź osoby, które Ci się podobają, obejrzyj ich profil i napisz pierwszy. Ktoś przecież musi wyjść z inicjatywą. Na swoim profilu zobaczysz wszystkie funkcjonalności serwisu. Obsługa jest łatwa i logiczna. Masz do wyboru takie opcje, jak «Partner dla ciebie», który proponuje Ci znajomości, a także «Goście», gdzie możesz zobaczyć, kto odwiedził Twój profil.

Po wypełnieniu podstawowych informacji na sowim profilu zrób test osobowości. To właśnie na podstawie jego wyników otrzymasz listę dopasowań. Jest to lista, wygenerowana w związku z określonymi przez ciebie preferencjami. Test potrwa około 45 minut. Jest tak długi, gdyż moderatorzy Edarling chcą maksymalnie ułatwić Ci proces poznawania potencjalnych randkowiczów. Aby jak najlepiej dopasować parę, musisz podać prawdziwe i pełne odpowiedzi. Test składa się z kilku części. Jedna z nich to próba ustalenia twojego charakteru, podejścia do relacji partnerskiej i związku oraz preferencji odnośnie drugiej połówki. 

Abonament Premium

Korzystanie z Edarling jest darmowe, podobnie jak rejestracja oraz wykonanie testu osobowości. Darmowe konto posiada jednak ograniczone spektrum możliwości. Aby móc korzystać ze wszystkich opcji, jakie oferuje portal, musisz zdecydować się na abonament. Członkostwo premium można wykupić na 3, 6 lub 12 miesięcy. W odróżnieniu od bezpłatnego konta, posiadacze abonamentu mogą rozmawiać z innymi użytkownikami bez jakichkolwiek ograniczeń. Rozmowa to najważniejszy element zawierania nowych znajomości, zwłaszcza jeśli są to randki online, gdzie nie mamy możliwości spotkania na żywo lub po prostu chcemy najpierw porozmawiać z wybranym człowiekiem. 

Oprócz tego użytkownicy Premium widzą wszystkie zdjęcia innych, które zostały opublikowane. Widzą również, kto odwiedził ich profil. Wiąże się to także z możliwością otrzymania dodatkowych propozycji partnerów. Funkcja ta nazywa się «zdecyduj sam». System tylko proponuje pasujące według niego i wykonanych testów pary. Jednak o tym, czy znajomość zostanie zawarta, a  rozmowa rozpoczęta, decydujesz ty. Ogromnym plusem jest wersja mobilna, dostępna dla wszystkich użytkowników Edarling. Dzięki niej możesz być zawsze online i gotowy do randkowania. Nie ważne, gdzie jesteś i co robisz, ciągle jesteś na bierząco. 

Dlaczego warto korzystać z Edarling?

Zdecydowanie to właśnie ten portal randkowy powinien być polecany osobom, które szukają bliskiego człowieka. Możesz tam znaleźć zarówno miłość, jak i przyjaźń. Jeśli więc szukasz drugiej połówki, nie zastanawiaj się, to idealne miejsce do tego, żeby ją wreszcie odnaleźć. Wyraźnie określony profil serwisu pomaga pozbyć się użytkowników, którzy liczą jedynie na flirt lub romans, a także przygodę na jedną noc. Nie musisz się więc martwić, że większość propozycji, które otrzymasz od innych, nie będą spełniać twoich oczekiwań. Większość randkowiczów na Edarling szuka właśnie stałego związku i długotrwałej relacji.

Jednym z największych zalet tego popularnego portalu jest proponowany użytkownikom test osobowości. To jeden z najprecyzyjniejszych i najbardziej dogłębnych testów w internecie. Pozwala on na dokładne określenie zarówno osobowości i charakteru użytkownika, jak również jego preferencji wobec partnera i związku. Po dokładnym wypełnieniu testu twoje spojrzenie na świat i miłość staje się bardziej przejrzyste dla programu, który dobiera Ci pary. Dlatego tak ważne jest, aby dobrze zastanowić się przed podaniem odpowiedzi na konkretne pytania. Osoby, które pojawią się na liście dopasowań będą myśleć w podobny sposób i z pewnością uda się znaleźć szybko wspólny język. 

Test osobowości to również próba wyeliminowania niechcianych użytkowników. Test jest przygotowany przez ekspertów, którzy na podstawie odpowiedzi są w stanie określić, czy człowiek nie pasuje do grona użytkowników, a nawet może stanowić dla nich zagrożenie. 

Edarling oferuje Dział Obsługi Klienta, gdzie może zgłosić się każdy, kto ma wątpliwości co do funkcjonowania strony. Sprawna obsługa szybko pomoże je rozwiać. Oprócz tego dla niezdecydowanych randkowiczów została uruchomiona pomoc specjalistów. Pomogą oni, między innymi, tym, którzy nie wiedzą, jak rozpocząć rozmowę i nawiązać nową znajomość.

Wady Edarling

Oprócz wielu zalet portal ten posiada również kilka drobnych wad. Jedną z nich jest fakt, że aby używać w pełni funkcjonalności serwisu należy wykupić abonament. Bez niego korzystanie jest mocno ograniczone i poznawanie nowych, ciekawych osób często niemożliwe i irytujące. Każdy, kto zdecydował się na kupno abonamentu, a następnie zrozumiał, że nie chce go dalej przedłużać powinien zrobić to według zasad, zawartych w regulaminie. Członkostwo Premium przedłuża się bowiem automatycznie i jeśli nie skorzysta się z formularza rezygnacji, opłaty za następny okres zostaną pobrane. Jednak nawet mimo tych kilku niedogodności jest to miejsce, warte odwiedzenia. Spróbuj na początek bezpłatnego konta i przekonaj się, jak łatwe i skuteczne jest randkowanie na Edarling. Nie musisz już być sam!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *