Datezone – czym jest, opinie, jak korzystać?

Większość portali randkowych oblegana jest przez osoby, szukające partnera do stałego związku, czyli po prostu drugiej połówki. Co jednak zrobić mają Ci, którzy chcą przeżyć po prostu ciekawą przygodę, jednorazowy seks lub flirt? Datezone to portal, stworzony specjalnie do spotkań erotycznych. Nie musisz się martwić, że oczekiwania poznanych tam osób będą odbiegać od twoich. Serwis jest zaprojektowany tak, aby każdy znalazł tam kogoś odpowiedniego dla siebie. Jeśli masz ochotę na drobny flirt lub niezobowiązujące spotkanie, spróbuj swoich sił na Datezone. Zapoznaj się najpierw z tym, jak działa strona, jak się zalogować oraz jakie funkcjonalności przewiduje dla swoich użytkowników. Dużym plusem portali jest jego międzynarodowość. Można tam znaleźć prawie milion osób z różnych krajów. Około 24 tysięcy z nich jest nieustannie online. 

Założenie konta na Datezone

Datezone jest portalem darmowym, co pozytywnie wpływa na wysoką ilość aktywnych użytkowników. Aby zarejestrować się na stronie, należy na początku podać płeć. Do wyboru jest kobieta, mężczyzna, para lub trans. To miejsce, otwarte na wiele propozycji, bez względu na to, co lubisz i czego oczekujesz. Tu nie ma miejsca na dyskryminację. Następnie wybrać trzeba nazwę profilu, hasło, datę urodzenia i miejsce zamieszkania. 

Oprócz tego należy podać adres email, na który wysłany zostanie link aktywacyjny. Po kliknięciu w niego zostaniesz przekierowany do swojej strony na portalu i oznacza to, że możesz już zaczynać randkowanie. Aby twój profil był atrakcyjny dla innych, musisz go wypełnić. Zrób to jak najdokładniej, aby inni mogli się dowiedzieć kim jesteś, czego szukasz oraz jakie masz oczekiwania względem potencjalnych partnerów. Twój profil wyświetli się osobom z Twojej okolicy i będą one mogły napisać do Ciebie wiadomość prywatną.


Po rejestracji – Logowanie

Aby znaleźć więcej ciekawych partnerów i zawrzeć pasjonujące znajomości należy podać jak najwięcej informacji o sobie. Opisz, skąd jesteś, czym się zajmujesz, co lubisz robić. Ważne dla innych użytkowników jest także to jak wyglądasz. Nie zapomnij więc wspomnieć o swoim wzroście, figurze, kolorze oczu oraz włosów. Jednymi z najważniejszych informacji są także preferencje seksualne. Opisz idealnego partnera i swoje oczekiwania wobec niego. Dzięki temu randkowicze będą mogli ocenić wasze podobieństwo i zagadać, jeśli będzie ono wysokie. 

Darmowe konto na Datezone

Rejestracja na portalu jest bezpłatna, jednak należy mieć świadomość, że bez wykupienia konta Premium użytkowanie większości funkcji serwisu będzie niemożliwe. Największym problemem jest wysyłanie wiadomości, co tak na prawdę jest podstawą zawierania znajomości. W przypadku konta darmowego nie będziesz móc prowadzić konwersacji z innymi użytkownikami. Może się to jednak zmienić, wystarczy, że dodasz zdjęcie profilowe. Jednak nawet z nim ilość osób, z którymi będziesz mógł prowadzić rozmowę będzie ograniczona. Wyniesie tylko 3 dziennie. 

Oprócz tego twoje konto będzie miało status niezweryfikowanego. Z pewnością nie przyciągnie to wielu partnerów, gdyż większość z nich ma nadzieję na znalezienie realnej pary, chętnej na spotkanie. Jeśli będziesz chciał dodać film lub zdjęcie, będziesz musiał zaczekać, aż moderator je zaakceptuje, a to może potrwać.

Datezone konto VIP

Po opłaceniu płatnego abonamentu Twoje konto automatycznie będzie zweryfikowane. Możesz także zacząć rozmawiać z większą ilością nowych użytkowników. W przypadku konta VIP ta liczba wzrasta z 3 do 30 dziennie, a to już duża różnica. Filmy i wideo, które załadujesz na stronę nie będą musiały być weryfikowane przez moderatora. Od razu trafią na twój profil. Dodatkowo użytkownicy konta VIP widzą tych, którzy odwiedzili ich profil. Opłaty za konto Premium szacują się następująco:

  • 9,90 zł /dzień
  • Od 29,90 zł / 30 dni
  • Od 69,90 / 90 dni
  • Od 199,90 / rok

Dlaczego cena widnieje z dopiskiem «od»? Różni się ona ze względu na sposób opłaty, który wybierzesz. Masz do wybrania płatność kartą, przelewem lub telefonem. 

Konto Super VIP

Datezone to szerokorozwinięty portal, który oferuje dwa rodzaje kont Premium. Super VIP daje jeszcze więcej możliwości flirtowania i poznawania innych randkowiczów. Wykupując tę taryfę, możesz rozmawiać z tyloma użytkownikami dziennie, z iloma masz ochotę. Limity zostały całkowicie zniesione. Wiadomości, wysłane z konta Super VIP pojawiają się na pierwszym miejscu. Zwiększa to znacznie szansę, że zostaniesz zauważony i nie zginiesz w potoku innych konwersacji. 

Oprócz tego posiadacze konta Super VIP widzą użytkowników, którzy odwiedzili ich profil. Masz możliwość ukrycia wieku przed innymi, jeśli nie chcesz aby znali tę informację. Abonament Super VIP kosztuje 99,90 zł za miesiąc. Jeśli zdecydujesz się na opłatę poprzez kartę lub telefon, zostanie  on odnowiony automatycznie. Jeśli jednak z jakichkolwiek powodów nie chcesz kontynuować abonamentu, możesz go wyłączyć w zakładce «ustawienia» w swoim profilu.

Wyszukiwarka

Jeśli chcesz znaleźć użytkowników, którzy odpowiadają określonym przez Ciebie kryteriom, musisz je wybrać w zakładce «Szukaj». Możesz skorzystać z wielu dostępnych filtrów, które pomagają maksymalnie dokładnie wybrać partnerów. Jeśli jednak masz ochotę poszerzyć krąg poszukiwań, skorzystaj z prostego wyszukiwania i nie podawaj zbyt wielu szczegółowych danych. W związku z tym, że Datezone to portal o odcieniu erotycznym, jednym z kryteriów do wyboru jest rodzaj preferowanej znajomości. Tutaj można wybrać spośród takich opcji, jak seks bez zobowiązań, cyberseks, flirt, miłość, romans, przyjaźń lub dłuższa znajomość. 

Oprócz seksu i miłości na Datezone można znaleźć także sponsora lub samemu nim zostać. Bogata biblioteka multimediów, w tym filmów i zdjęć erotycznych zaspokoi potrzeby każdego randkowicza. Każdy użytkownik ma możliwość publikacji swojego materiału. Można je przeglądać, używając podobnych kryteriów, jak przy wyborze partnera. 

Aplikacja mobilna i inne funkcje w Datezone

Datezone oprócz wersji komputerowej posiada również aplikację mobilną. Dzięki niej zawsze możesz być online i natychmiast odpowiadać na wiadomości innych. Nowe zdjęcia, filmy i konwersacje są dostępne o dowolnej porze i w każdym miejscu, w którym się znajdujesz. Jeśli nie spodobał Ci się konkretny użytkownik i nie chcesz więcej utrzymywać z nim kontaktu, możesz go zwyczajnie zablokować i niczym się nie martwić. Moderatorzy i twórcy portalu dbają o bezpieczeństwo swoich użytkowników. W razie problemów skontaktuj się z obsługą serwisu. Zapoznaj się także z jego regulaminem, dostępnym na stronie. 

Duża ilość funkcji, dostępnych dla kont VIP sprawi, że nie będziesz się nudzić. A jeszcze większa ilość użytkowników, zwłaszcza tych aktywnych pozwoli poczuć atmosferę tego tętniącego życiem miejsca. Możesz poznać zarówno osoby z twojej okolicy, jak i te, mieszkające w innej części Polski. Jeśli jesteś otwarty na znajomości międzynarodowe, czekają na Ciebie randkowicze Datezone z wielu krajów całego świata.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *