C-date – czym jest, opinie o portalu

Wiele osób korzysta z portali randkowych nie po to, aby znaleźć swoją drugą połówkę i partnera na całe życie. Niektórzy maja ochotę jedynie na niezobowiązujący flirt lub jednorazowy seks. Dla takich osób właśnie stworzony został C-date. To serwis, który umożliwia spotkanie innych ludzi z podobnymi oczekiwaniami, nie ważne czy szukasz partnera na więcej spotkań, czy tylko kogoś na szybki flirt. Nazwa to skrót od Casual Dating. Oprócz singli mogą z niego korzystać także pary, szukające trzeciego kochanka do trójkąta lub osoby, aktualnie znajdujące się w związkach. 

Ten portal dla dorosłych skupia się na spełnianiu erotycznych marzeń swoich użytkowników. Jeśli chcesz spotkać kogoś, kto posiada podobne fantazje, opowiedz o nich innym, a możesz mieć pewność, ż spotkasz kogoś, kto odpowie twoim oczekiwaniom oraz kogoś, kto ma podobne podejście do seksu, związku i relacji. Dobrą informacją dla wszystkich użytkowników C-date jest fakt, że oprócz wersji komputerowej, serwis oferuje także aplikację mobilną. Dzięki niej możesz być zawsze online, bez względu na to, gdzie się znajdujesz i co robisz. Odpowiadaj szybko na wiadomości od innych randkowiczów i spotykaj się z nimi w realu kiedy tylko masz ochotę i możliwość.

Rejestracja na C-date

Podobnie jak większość portali randkowych i erotycznych założenie konta na C-date jest darmowe. Aby to zrobić, każdy musi odpowiedzieć na kilka prostych pytań, dotyczących oczekiwań wobec uczestnictwa w społeczności serwisu. Będą to między innymi seks, niezobowiązujący romans, rozmowa, oglądanie i inne. Jeśli chcesz poszerzyć krąg poszukiwań, zaznacz wszystkie z wymienionych opcji.

Musisz także określić płeć potencjalnego partnera, swoje miejsce zamieszkania, datę urodzenia oraz status, w którym obecnie się znajdujesz, czyli czy jesteś singlem, w związku partnerskim, a może małżeńskim. Oprócz tego musisz podać nieco danych, dotyczących Twojego wyglądu, jak wzrost, kolor oczu i włosów oraz figura. Te informacje będą wizytówką Twoje profilu i to właśnie je zobaczy każdy użytkownik, który odwiedzi Twoją stronę. 

Rejestracja na C-date
Rejestracja na C-date

Funkcjonalność portalu

Na adres email, podany przy rejestracji wysłany zostanie link aktywacyjny. Po kliknięciu na niego, zostaniesz przekierowany do swojego profilu na C-date. Teraz możesz go uzupełnić. Zacznij od dodania zdjęć. Przy doborze partnerów seksualnych wygląd ma duże, jeśli nie największe znaczenie. Pokaż więc, jak wyglądasz, aby inni mogli nawiązać z Tobą kontakt. Zdjęcia muszą być twoje, nie możesz dodawać znanych lub abstrakcyjnych postaci. Masz możliwość udostępnienia niektórych zdjęć tylko wybranym użytkownikom. Jeśli więc chcesz, aby konkretna osoba zobaczyła twoje fotografie, nie ma problemu. Dla innych będą one niedostępne. 

Co zrobić po rejestracji na serwisu?

Po założeniu konto należy podać więcej informacji o sobie. Nie jest to konieczne, lecz jeśli chcesz znaleźć partnera, odpowiadającego wybranym przez ciebie kryteriom, musisz je najpierw określić. Dodatkowo warto opowiedzieć jak najwięcej o sobie, aby i inni mogli Cię znaleźć. Im więcej informacji podasz, tym większe masz szanse na zainteresowanie ze strony innych randkowiczów.

Wypełnij takie informacje, jak wykonywany zawód lub branża, w której pracujesz. Dla niektórych istotną rolę gra również wykształcenie. Następnie wybierz swoje preferencje odnośnie ozdabiania ciała kolczykami i tatuażami i podkreśl, jeśli takie posiadasz. Ważnym elementem jest także to, jak odnosisz się do używek, czyli alkohol, papierosy czy narkotyki. Jeśli uważasz, że niektóre z wyżej wymienionych informacji nie są istotne, możesz wybrać okienko «wolę nie mówić». Pamiętaj jednak, że im więcej powiesz, tym ciekawszy będziesz dla innych. Portal poprosi Cię o podanie 3 słów, które najlepiej cię opisują oraz 3 części ciała, które najbardziej lubisz w sobie. Jeśli jesteś osobą nieśmiałą, nic nie szkodzi. Możesz skorzystać z opcji wysłania jednej z kilku gotowych wiadomości, aby rozpocząć konwersacje z innym użytkownikiem.

Jak używać C-date?

Jeśli wybierzesz korzystanie z darmowego pakietu serwisu, codziennie otrzymasz 20 propozycji potencjalnych partnerów, które pasują do określonych przez Ciebie kryteriów. Niestety bezpłatna wersja nie przewiduje możliwości prowadzenia rozmowy. Aby nawiązać kontakt z innymi, musisz wykupić abonament. Kiedy ktoś wyśle Ci wiadomość, początkowo wpadnie ona do zakładki «zaproszenia», a dopiero po zaakceptowaniu przez Ciebie do skrzynki odbiorczej. Ułatwia to rozmawianie z wybranymi osobami i zapobiega nadmiernemu chaosowi.

Darmowa wersja pozwala również na podgląd osób, które odwiedziły Twój profil. Jeśli ktoś z zaproponowanych Ci osób wpadł Ci w oko, możesz udostępnić mu swoje zdjęcia. Jeśli jednak zmienisz zdanie, możesz cofnąć swoją decyzję i znów stać się anonimowy. Jeśli zaś to ty chcesz zobaczyć zdjęcia innych użytkowników, a są one niedostępne, możesz skorzystać z opcji «poproś o zdjęcie». 

Dla ułatwienia zadania znalezienia pasujących partnerów każdy użytkownik może określić swój seksualny typ osobowości. Ukazać tam należy takie informacje, jak podejście do seksu, preferencje oraz oczekiwania wobec partnera. Wybierasz zaproponowane obrazy z galerii, dzięki czemu system dobiera Ci tych randkowiczów, którzy według niego najbardziej do Ciebie pasują. Możesz być na bierząco z tym, co dzieje się w serwisie. Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia na email o tym, że użytkownicy, którymi jesteś zainteresowani są aktywni, możesz to zrobić w ustawieniach na swoim profilu. 

Abonament Premium

Aby korzystać w pełni z możliwości C-date wykup abonament. Pozwoli Ci to nie tylko na rozmowy, ale i na lepsze poznanie nowych użytkowników. Kocz abonamentu różni się w zależności od pakietu czasowego, który wybierzesz. Pamiętaj, że abonament odnawia się automatycznie.

  • 224, 70 zł / 3 miesiące
  • 269,40 zł / pół roku
  • 418, 80 zł / rok

Wyszukiwarka

Jak najlepiej znaleźć idealnego partnera do flirtu, niezobowiązującego romansu lub seksu na jedną noc? To proste. Wszystkie swoje kryteria możesz określić w wyszukiwarce. Masz do wyboru orientację seksualną, stan cywilny, miejsce zamieszkania oraz wygląd partnera. Możesz także podać informacje, dotyczące oczekiwań wobec związku, jak flirt, przyjaźń, przygoda lub długotrwała relacja partnerska. 

Oprócz tego ukaż, jaki rodzaj seksu lubisz, czy powinien być on zmysłowy, łagodny, nietypowy, bez hamulców, oralny, czy jakikolwiek inny, który Ci odpowiada. Jeśli lubisz zabawę w odgrywanie roli lub ekshibicjonizm, powiedz o tym. Jeśli masz ochotę na trójkąta lub fetyszyzm, również. Jeśli coś zmieni się w twoich preferencjach, możesz to zmienić w dowolnym momencie. W zależności od tego, jaki rodzaj abonamentu wybrałeś, dostaniesz od 5 do 30 propozycji kontaktów. 

Wady i zalety C-date.pl

C-date to portal dla tych, którzy szukają przygody. Możesz tam znaleźć osoby takie jak ty. Okno czatu z innymi jest bardzo proste i zrozumiałe, podobnie jak inne funkcje serwisu. Możliwość bycia anonimowym, zarówno jak udostępnianie zdjeć wybranym randkowiczom jest dużym plusem serwisu. Jeśli z jakichś powodów nie chcesz już być członkiem społeczności C-date, możesz w każdej chwili usunąć swoje konto.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *