Buziak – opinie, porady, informacje o portalu

Choć Buziak.pl nie jest największym w Polsce portalem randkowym, to zdecydowanie jednym z najpopularniejszych. Zyskał tak wysoką pozycję wsród rankingów stron głównie ze względu na wiele pozytywnych opinii zadowolonych użytkowników. Obsługa portalu jest łatwa i logiczna, sam interfejs bardzo przejrzysty. Łatwo można tam znaleźć innych użytkowników i nawiązać z nimi kontakt.

Rejestracja na Buziak.pl

Założenie konta może trwać zaledwie kilka minut. Aby to zrobić, wystarczy znaleźć przycisk «szybka rejestracja». Naciskając go, zostaniesz przekierowany do strony, na której będzie trzeba podać nieco danych. Wśród nich znajduje się nazwa użytkownika, hasła, płeć, data urodzenia, adres zamieszkania, czyli kraj oraz miasto. Warto wypełnić ten punkt dokładnie, gdyż to na podstawie podanych informacji później będą wybierane dla ciebie rekomendacje potencjalnych partnerów. Na koniec musisz zaakceptować regulamin strony. Teraz jesteś już pełnoprawnym członkiem społeczności Buziak. 

Po zalogowaniu się do swojego konta wypełnij informacje o sobie. Im więcej ich podasz, tym większe szanse masz na znalezienie ciekawych randkowiczów, odpowiadających tobie i twoim preferencjom. Opisz się w paru zdaniach, powiedz co lubisz i czego oczekujesz. Następnie musisz określić, czy szukasz kobiety, czy mężczyzny. Po wybraniu płci partnera, którego szukasz, ukaż również takie informacje, jak zawód, wykształcenie i stan cywilny, stosunek do używek oraz alkoholu, fakt posiadania dzieci i inne. 

Co dalej?

Musisz odpowiedzieć na pytanie, czego szukasz na Buziak.pl. W zależności od tego, czy jest to miłość, przelotny seks, przyjaźń czy krótka znajomość, randkowicze o takich preferencjach będą Ci oferowani. Oprócz tego możesz ograniczyć przedział wiekowy partnerów. Podaj cechy wyglądu osoby, która mogłaby Ci się spodobać. Powiedz, jaki powinna mieć wzrost, kolor oczu i włosów, a także sylwetkę. Oprócz informacji o sobie i poszukiwanej parze możemy także dodać zdjęcie. Wybierz takie, które prezentuje cię najlepiej, bo to na jego podstawie będą oceniać cię inni randkowicze.


Buziak.pl – funkcje

Na swoim profilu masz kilka zakładek, do których możesz się dostać bezpośrednio. Są to twoje zdjęcia i filmiki, skrzynka pocztowa z wiadomościami od innych użytkowników. Możesz także dowiedzieć się, kto odwiedzał Twój profil. Z innymi możesz rozmawiać za pośrednictwem wiadomości email. Możesz także czatować bezpośrednio na Buziak.pl. To szybsza, wygodniejsza i zdecydowanie bardziej skuteczna opcja w poszukiwaniach miłości i przyjaźni.

Wyszukiwarka

Wyszukiwarka to miejsce, w którym zaczynasz zawieranie nowych znajomości. To właśnie tu wybierasz kryteria, według których system dobierze Ci potencjalnych partnerów. Im więcej pól wypełnisz, tym większą możesz mieć nadzieje, że dopasowana para spełni twoje oczekiwania. Można wejść na profil konkretnej osoby z rekomendacji. Dalej istnieje możliwość wysłania wiadomości prywatnej. Dla osób nieśmiałych wymyślona została opcja gotowych wiadomości, które można wysłać do nieznajomej osoby. Dzięki temu nie musisz zastanawiać się, jak zagadać do kogoś, kto wpadł ci w oko. Jeśli i ty jesteś dla niego ciekawy, czekaj na wiadomość zwrotną. Im więcej masz oczekiwań, tym więcej kryteriów możesz zapełnić w wyszukiwarce.

Oceny randkowiczów

Będąc członkiem Buziak.pl możesz oceniać zdjęcia innych użytkowników. W tym celu musisz wejść w określona zakładkę na stronie głównej swojego konta. Jeśli randkowicz Ci się spodobał, daj mu więcej gwiazdek, jeśli nie, daj mniej. Nie wpłynie to na kryteria wyszukiwanych przez ciebie partnerów. Ocenianie zdjęć tworzy jedynie listę atrakcyjnych użytkowników, najlepiej ocenianych przez innych. Oprócz zdjęć oceniać można również filmiki. Można je nawet komentować.

Buziak Test 

Aby wyniki wyszukiwanych partnerów były jeszcze dokładniejsze, warto wykonać test na miłość. Dzięki niemu kryteria wyszukiwania zawężają się jeszcze bardziej, a użytkownik ma większą szansę poznania szybciej osoby, która usatysfakcjonuje jego oczekiwania. Otrzymujemy bowiem propozycje poznania osób, które odpowiedziały tak samo na teście. Oznacza to, że mają one podobne spojrzenie na życie oraz podejście do związku, co gra istotną rolę w poszukiwaniu odpowiedniego partnera życiowego. 

Jeśli nie wiesz, jak zacząć, przeczytaj poradnik uwodzenia. Przejrzyj również słownik definicji, aby lepiej rozumieć to, co dzieje się na portalu. Być może ułatwi Ci zainicjowanie pierwszego kontaktu z innymi. Możesz również przeczytać historie par, które poznały się właśnie na Buziak. 

Pakiet Premium

Posiadanie konta na Buziak.pl jest całkowicie bezpłatne. Jeśli jednak chcesz rozszerzyć spektrum swoich możliwości w randkowaniu, możesz wykupić Konto Premium lub Vip. Pierwszy dzień konta Premium  da Panów jest darmowy, za kolejne trzeba będzie zapłacić. Dobra wiadomość dla Pań. Płeć piękna korzysta z taryfy Premium na Buziak zupełnie za darmo. Buziak, w porównaniu do innych, nie jest drogim portalem. Członkostwo Premium kosztuje zaledwie 15 zł miesięcznie. Jeśli wykupimy od razu na rok, będzie jeszcze taniej, bo tylko 75 zł na 12 miesięcy. 

Konto Premium dysponuje większą ilością funkcji, niż konto standardowe. Można, między innymi, tworzyć galerie zdjęć, dostępne tylko dla wybranych użytkowników. Podobnie z wysyłaniem wiadomości i komentowaniem fotografii.

Jeśli pakiet Premium to dla ciebie za mało i oczekujesz pełnego dostępu do wszystkich opcji Buziaka wykup Vip. Dzięki niemu inni nie zobaczą, że odwiedziłeś ch profil. Możesz także użyć emotikonów do komentowania zdjęć innych. Będąc członkiem Vip masz szansę, że to twoje konto zostanie wytypowane do reklamy na stronie głównej. 

Twój profil w wersji premium będzie wyróżniony innym kolorem. Dzięki temu jeszcze bardziej będziesz rzucał się w oczy. Im więcej użytkowników cię zauważy, tym więcej Cię pozna i tym większe ty będziesz mieć szanse na poznanie kogoś wartościowego. Choć konto Vip jest droższe od Premium, jego cena i tak jest przystępna. Za miesiąc użytkowani zapłacisz 19 zł, a za rok 85 zł. 

Buziak.pl – zalety

  • Logując się na Buziak możesz być pewien, że wiesz co robisz. Regulamin tego portalu jest krótki i przejrzysty
  • Większość portali randkowych automatycznie odnawia wykupione pakiety. Ale nie Buziak! Jeśli spodoba Ci się konto Premium bądź Bip sam zdecydujesz, czy warto kontynuować. 
  • Panowie mogą bezpłatnie przetestować konto Premium w ciągu jednego dnia
  • Wysoka jakość dopasowania partnerów według wybranych czynników
  • Więcej zalogowanych kobiet, niż mężczyzn, co jest znacznym bodźcem dla Panów do korzystania z portalu

Buziak.pl – wady

  • Największą wadą tego portalu randkowego jest to, że nie możesz zapamiętać wybranych kryteriów wyszukiwania. Nie jest to komfortowe, gdyż za każdym razem musisz je określać na nowo
  • Mała ilość dodatkowych opcji również nie gra na korzyść Buziak.pl. Na tle innych portali wygląda dosyć «ubogo». Posiada głównie podstawowe funkcje, służące do nawiązania kontaktu i podtrzymania rozmowy z nowopoznanym człowiekiem
  • Dla niektórych może być wadą niewielka ilość zalogowanych użytkowników

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *