Be2 – dla kogo, działanie, opinie, jak korzystać

Portal Be2 to miejsce, gdzie ludzie szukają swojej drugiej połówki. To właśnie chęć stworzenia poważnego i długotrwałego związku jest główną przyczyną, dla której logują się tam użytkownicy z całego kraju. Ten portal randkowy istnieje już od 2004 roku, co oznacza, że jest jednym z najstarszych w Polsce. Z miesiąca na miesiąc B2 zyskuje na popularności. Obecnie znajduje się na nim ponad 2 mln użytkowników nie tylko z polski, ale i z całego świata. 

Pierwsze kroki na Be2

Założenie konta na Be2 jest bardzo szybkie i proste. Możesz to zrobić zaledwie w kilka minut podając minimum informacji. Każdy może zostać członkiem społeczności Be2, a rejestracja jest w pełni darmowa. Jedyne, co musisz podać to twoja płeć oraz płeć partnerów, którymi jesteś zainteresowany. Następnie zostaniesz poproszony o podanie adresu email, na podstawie którego potwierdzone zostanie twoje konto.


Po potwierdzeniu konta możesz już wejść na swój profil i wypełnić go do końca. Najważniejsze jest zapełnienie testu osobowości. Został on stworzony przez specjalistów specjalnie po to, aby określić idealnego dla Ciebie partnera. Dzięki niemu będziesz dostawać rekomendacje tylko tych użytkowników, którzy pasują do Twoich oczekiwań. Test ma charakter psychologiczno socjologiczny. Został stworzony w oparciu o metody naukowe. Ma za zadanie określić rodzaj twojego charakteru i zaproponować ci osoby o podobnych cechach i usposobieniu. 

Działanie testu pozwala na zwiększenie prawdopodobieństwa, że wybrana dla Ciebie osoba przypadnie Ci do gustu. Odpowiesz na pytania odnośnie relacji w związku, jak widzisz miłość i czym właściwie ona dla Ciebie jest. Większość pytań ma na celu określenie cech twojego charakteru oraz tego, jak postrzegasz romantyzm. Zastanów się nad każdym pytaniem. Im szczersze będą odpowiedzi i im bardziej pasować będą do prawdziwego Ciebie, tym ciekawsze pary otrzymasz od systemu randkowego.

Be2 portal międzynarodowy

Oprócz samego testu rekomendowane osoby są wybierane również na podstawie geolokalizacji. W taki sposób masz szansę poznać kogoś, kto mieszka w Twojej okolicy, co ułatwi Ci kontakt na żywo. Porta randkowy Be2 zapewnia każdemu użytkownikowi, nawet tym, mieszkającym poza miastem, że znajdzie się conajmniej jeden partner w jego okolicy. 

Wykonanie testu osobowości jest absolutnie darmowe i dostępne dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Nic nie płacisz również za to, że po jego wypełnieniu otrzymasz rekomendacje potencjalnych partnerów, którzy mogą wpasować się w twoje oczekiwania. Jeśli któryś z nich wyda Ci się ciekawy i będziesz chciał nawiązać z nim kontakt, nie będziesz mógł tego zrobić, korzystając z bezpłatnego konta. Aby wysyłać wiadomości do innych użytkowników lub zobaczyć ich zdjęcia, trzeba wykupić taryfę Premium. 

Plusem posiadania opcji Premium jest fakt, że administratorzy portalu zapewniają odbycie rozmowy z conajmniej 10 nowymi partnerami. Jeśli nie uda się dosięgnąć tej liczby, kolejny miesiąc pakietu premium zostanie przedłużony bez opłat z twojej strony. Posiadając konto premium widzisz nowych użytkowników, którzy dopiero założyli konto. Możesz też sprawdzić, kto odwiedził twój profil. Jeśli nie znajdziesz wsród nikogo godnego uwagi, skorzystaj z opcji wyszukiwania zaawansowanego. Możesz wybrać konkretne kryteria, dotyczące potencjalnej drugiej połówki, a system znajdzie dla Ciebie randkowiczów według Twoich oczekiwań. 

Po wypełnieniu testu psychologicznego w minimum 80% będziesz musiał podać kilka informacji o sobie. Sprawią one, że Twój profil będzie całkowicie zapełniony, będzie się również lepiej prezentować dla innych randkowiczów. Zostaniesz poproszony o podanie takich danych, jak:

 • Nazwa użytkownika, wybrana przez ciebie
 • Data urodzenia
 • Szczegóły, dotyczące twojego wyglądu, jak wzrost, pochodzenie, kolor oczu, a także informacje o tobie, czyli wykształcenie, wykonywany zawód, stosunek do używek, alkoholu i inne
 • Miejsce zamieszkania (kraj i region). Informacja ta pozwoli na dobranie dla ciebie użytkowników z twojej okolicy
 • Informacje dotyczące twojej osobowości oraz tego, jakiego partnera oczekujesz i jaki rodzaj związku preferujesz

Konto Premium

Faktem jest, że taryfa Premium na Be2 nie należy do najtańszych. Warto jednak z niej skorzystać, gdyż umożliwia wykorzystanie pełnego potencjału portalu. Jeśli zdecydujesz się na wykupienie członkostwa Premium, musisz zapłacić z góry za 3 miesiące. Następnie odnawia się ono automatycznie. Jeśli chcesz zrezygnować z członkostwa, musisz poinformować o tym obsługę portalu w odpowiednim czasie, odpowiadającym okresowi wypowiedzenia. Warto śledzić promocje na stronie Be2, gdyż można wykupić taryfę Premium w niższej cenie. 

Twórcy Be2 twierdzą, że 40% randkowiczów, którzy wykupili opcję Premium, znalazło na portalu swoją drugą połówkę. Jeśli chcesz poznać kogoś ciekawego i zawrzeć z nim znajomość, praktycznie nie masz wyjścia. Korzystając z bezpłatnej wersji nie możesz zrobić prawie nic. Aby zainicjować rozmowę, musisz wykupić Premium. Podobnie ma się sprawa, gdy chcesz zobaczyć zdjęcia profilowe innych. Bez tego żadna znajomość się nie uda. Jeśli myślisz poważnie o szukaniu partnera na Be2, musisz wykupić dodatkowy pakiet.

Be2 – funkcje

Wyszukiwanie partnerów dzięki kryteriom, ukazanym w wyszukiwarce jest bardzo skuteczne i pomocne. Podanie jak największej liczby informacji odnośnie potencjalnej pary zwiększa prawdopodobieństwo spotkania osoby, podobnej do Ciebie i do twojego wyobrażenia o idealnym związku. 

Jeśli jesteś osobą nieśmiałą, nic nie szkodzi. Specjalnie dla takich randkowiczów wymyślono grę «zrób pierwszy krok». Nie musisz zastanawiać się, jak zagadać do kogoś, kto Ci się spodobał. Daj mu znać, że tak jest i poczekaj na reakcję zwrotną. 

W dalszym ciągu nie udaje ci się nawiązać kontaktu i nie wiesz jak zagadać? Portal randkowy Be2 udostępnił możliwość zwrócenia się do specjalisty z pytaniem o to, jak zacząć nową znajomość. Jeśli masz wątpliwości, nie wahaj się, spytaj! Unikniesz nieporozumień i niezręcznych sytuacji. 

Be2 stworzyło Bloga, na którym zamieszczone są historie par, które poznały się przy pomocy portalu. To ciekawy pomysł, który w dodatku jest potwierdzeniem autentyczności tego miejsca oraz tego, że rzeczywiście można tam znaleźć miłość. 

Bądź mobilny i randkuj wtedy, kiedy masz na to ochotę niezależnie od tego, gdzie obecnie się znajdujesz. Be2 stworzyło aplikację mobilną, dzięki której zawsze jesteś na bierząco. Możesz logować się do swojego konta praktycznie z każdego miejsca na Ziemi. 

Bezpieczeństwo i ochrona danych

Na Be2 możesz czuć się bezpiecznie. Twoje dane są szyfrowane i możesz mieć pewność, że nie wpadną w niepowołane ręce. Nie bój się, że ktoś zobaczy Twoje zdjęcia. Sam kontrolujesz ich widoczność. Numer twojego telefonu, podobnie jak adres email także nie są dostępne dla innych użytkowników. 

Zalety Be2

 • Duża ilość zalogowanych użytkowników
 • Test osobowości, który dobiera idealnie pasujących partnerów
 • Geolokalizacja pomaga znaleźć randkowiczów w twojej okolicy
 • Bezpieczeństwo i ochrona danych
 • Aplikacja mobilna na twój telefon

Wady Be2

 • Bez wykupienia członkostwa Premium praktycznie nie masz szans na poznanie kogoś ciekawego, nie możesz bowiem wysyłać wiadomości ani przeglądać zdjeć
 • Wysokie opłaty za konto Premium
 • Jedyną możliwością komunikacji i randkowania z innymi jest czat. Brak dodatkowych opcji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *