Academic Singles – recenzja i opinie, jak korzystać?

Coraz więcej samotnych osób sięga po pomoc portali randkowych. Wydawać by się mogło, że poznanie kogoś na żywo jest lepsze, ciekawsze, szybsze, bardziej skuteczne. Jednak nie zawsze. Wiele osób zwyczajnie wstydzi się podejść i zagadać do kogoś obcego na ulicy. Inni nie mają nawet takiej możliwości. Mieszkają bowiem w małym miasteczkach lub wsiach, gdzie spotkać wiele nowych osób, gotowych do randkowania wcale nie jest takie proste. Jeśli jesteś jedną z tych osób, które wciąż szukają miłości i nie mogą jej znaleźć, spróbuj swoich sił na Academic Singles, być może właśnie tam spotka Cię miła niespodzianka. 

Academic Singles to jeden z popularniejszych portali randkowych w polskim internecie. Charakteryzuje się wysokim poziomem obsługi, a przy jego tworzeniu udział brali sami profesjonaliści. Dzięki temu obsługa serwisu jest prosta i nie sprawia problemów każdemu, nawet osobom, które z komputerem na codzień nie mają wiele do czynienia. Na tej stronie każdy może znaleźć osobę o podobnym do siebie podejściu do życia i związku. Można tam zawrzeć wiele pasjonujących znajomości, gdyż na Academic Singles rejestrują się ludzie z wieloma pasjami, a zwłaszcza wielbiciele życia, którzy oczekują od niego czegoś więcej, niż tylko siedzenie na kanapie w domu. Sama nazwa wskazuje na to, że większość użytkowników to osoby wykształcone. To miejsce, w którym skupiają się single na określonym poziomie. Możesz więc być pewien, że znajdziesz kogoś, kto pasuje do Twoich oczekiwań. Być może właśnie tutaj spotkasz miłość swojego życia, przyjaciela lub chociażby ciekawego rozmówcę. 

Założenie konta na Academic Singles

Założenie konta na portalu jest szybkie i łatwe. Zajmie Ci zaledwie kilka minut. Możesz zarejestrować się całkowicie bezpłatnie, podobnie jak na innych tego typu stronach, co dla wielu jest ważnym, jeśli nie najważniejszym czynnikiem przy wyborze portalu randkowego. Aby założyć konto, musisz podać kilka podstawowych danych. Wśród nich znajdują się takie informacje, jak twoja płeć oraz płeć potencjalnych partnerów, którzy Cię interesują. Potem musisz podać adres email, na który wysłany zostanie link aktywacyjny. Po naciśnięciu na link zostaniesz przekierowany do strony profilowej swojego konta i możesz już zaczynać użytkowanie Academic Singles.

Po rejestracji na portalu zostaniesz także poproszony o wypełnienie testu osobowości. Czym on jest? Test ten pomaga dobrać idealnego dla Ciebie partnera na podstawie odpowiedzi, których w nim udzielisz. Test przewiduje wiele pytań. Dotyczyć one mogą stylu życia, podejścia do związku i relacji. Ma on na celu określenie twojego charakteru, aby móc znaleźć osoby podobne do ciebie. Następnie otrzymasz listę dopasowań, skonstruowaną właśnie dzięki wypełnieniu przez Ciebie testu osobowości. Został on opracowany przez grupę specjalistów, dzięki czemu udaje się dobrać ludzi, których rzeczywiście wiele łączy. Academic Singles chroni dane swoich użytkowników. Nie musisz się martwić, że treści, zamieszczane na stronie, podobnie jak hasło i inne informacje trafią w niepowołane ręce.

Działanie portalu

Academic Singles jest prostym w obsłudze i przejrzystym serwisem. Wszystkie, oferowane funkcjonalności są łatwe w odnalezieniu. Większość z nich dostępna jest z poziomu profilu użytkownika. Dodatkowo dla osób, które dopiero założyły konto dostępne są wskazówki, które pomagają poruszać się na stronie. Większość randkowiczów najczęściej używa trzech głównych zakładek. Są nimi skrzynka odbiorcza, w której znajdują się wiadomości od innych, strona główna oraz kontakty. 

Na co powinny zwrócić uwagę Panie?

Po założeniu konta i dodaniu opisu, a także wykonaniu testu osobowości nie zapomnij załadować zdjęcia. Ważne, aby było ono prawdziwe i wyraźne, by inni mogli zobaczyć, jak wyglądasz i decydować, czy chcą rozpocząć z Tobą rozmowę. Ty sam również nie musisz czekać, możesz wykonać pierwszy krok. Znajdź kogoś, kto Ci się spodoba i napisz pierwszy, nie trać czasu. Pamiętaj, aby dodać takie zdjęcie, na którym wyglądasz podobnie, jak w rzeczywistości. Nikt nie lubi się rozczarowywać, szczególnie, gdy podczas realnego spotkania okazuje się, że randkowicz nie jest nawet podobny do człowieka ze zdjęcia. 

Na co zwrócić uwagę powinni Panowie?

Kobiety cenią indywidualne podejście oraz udzielenie im maksymalnie wiele uwagi. Zanim napiszesz kolejny raz tę samą wiadomość, zapoznaj się z profilem swojej wybranki, zobacz skąd jest, co lubi, a czego nie. Postaraj się napisać do niej w taki sposób, aby poczuła, że rzeczywiście jesteś nią zainteresowany. Poza tym nie bądź nieśmiały, to nie najlepsza droga do poznania miłości swojego życia. Nie bój się zagadać pierwszy, być może randkowiczka, która Ci się spodobała jest właśnie twoją drugą połówkę. Nie przekonasz się, jeśli nie spróbujesz.

Academic Singles – Premium i wersja bezpłatna

Założenie konta na Academic Singles oraz wykonanie testu osobowości jest bezpłatne i skorzystać z niego może każdy. Jednak, aby korzystać z portalu maksymalnie, trzeba będzie wykupić wersję Premium. Bezpłatny pakiet pozwala na wysłanie wiadomości o maksymalnej liczbie 4 tysięcy znaków. Zdecydowanie może to przeszkodzić w znalezieniu miłości. 

Jeśli masz poważne zamiary, pomyśl nad wykupieniem abonamentu. Pierwszy miesiąc dostępny jest w promocyjnej cenie 20 zł. Następnie zapłacić należy nieco więcej, w zależności od wybranego pakietu. Jeśli wybierzesz opcję na 3 miesiące będzie to 79,90 zł, a jeśli na pół roku, 59,90 zł miesięcznie. Jeśli jednak po okresie próbnym lub w dowolnym innym momencie stwierdzisz, że nie chcesz dłużej należeć do społeczności Academic Singles, musisz wypowiedzieć umowę maksymalnie 7 dni przed jej wygaśnięciem. W innym przypadku abonament przedłuży się automatycznie, a opłata zostanie pobrana. 

Zalety i wady Academic Singles 

Portal ten ma zdecydowanie więcej plusów, niż minusów. Jeśli chcesz być nieustannie online, możesz cieszyć się mobilną wersją serwisu, zainstalowaną na telefonie lub tablecie. Profesjonalny test osobowości jest świetnym środkiem do znalezienia podobnych randkowiczów. Oprócz tego możesz czatować z innymi, będąc jednocześnie anonimowy i pewien tego, że Twoje dane są chronione. Łatwa obsługa i przejrzysty interfejs sprawią, że każdy doskonale odnajdzie się na stronie, a jej używanie będzie czystą przyjemnością. Jeśli chcesz usunąć konto, możesz to zrobić szybko i sprawnie, kiedy tylko chcesz.

Oprócz wielu wad portal ten ma również kilka minusów. Największym z nich z pewnością jest płatna wersja Premium. Bez niej masz niewielkie szanse na znalezienie kogokolwiek ciekawego i nawiązanie rozmowy. Cena członkostwa Premium nie jest wysoka, jednak należy pamiętać o terminie wygaśnięcia umowy. Opłacając abonament musisz podać dane swojej karty płatniczej i to właśnie z niej pieniądze zostaną pobrane. Jeśli nie wypowiesz umowy w określonym przez regulamin czasie, przedłuży się samoistnie i ściągnie pieniądze z Twojej karty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *